Show Info

UAB “Margi Dygsniai”
+370 640 29090
margi@dygsniai.lt

 

 

 

 

VĖLIAVŲ
GAMYBA

Vėliavos tai išskirtiniai, dažniausiai vienetiniai reprezentaciniai gaminiai, kurių išpildymas turi būti itin kruopštus, reikalauja didelio patyrimo, atidos, laiko, taip pat geriausių medžiagų.
Šventinė siuvinėta vėliava puikiai atstovauja jos savininkus susitikimuose, socialiniuose renginiuose, konferencijose ar reklaminiais tikslais.
Galime sukurti vėliavos projektą nuo nulio arba pagaminti vėliavos kopiją pagal istorinius pavyzdžius, iš nuotraukų ar ranka pieštų eskizų.

Kaip kuriamos vėliavos?

Gavus laišką nagrinėjame užklausą, pateikiame preliminarią kainą, vėliau susitinkame ir kartu su klientu svarstome sprendimus, kaip galime konkretų projektą išpildyti kuo geriau.
Nepriklausomai nuo vėliavos dydžio ar stiliaus, visas gamybos procesas prasideda nuo dizaino: reikia ne tik piešinio, bet nuspręsti koks bus audinys, spalvos, siūlai, pasiuvimo būdas ir papildomi aksesuarai.

Kai jau suderiname galutinį vėliavos dizaino variantą, pasitvirtiname kainą ir terminus – prasideda gamyba, kuri priklausomai nuo sudėtingumo gali užtrukti nuo vienos dienos iki kelių savaičių. Paskutinis etapas – pasiuvimas, paprastai užtrunkantis 2-3 dienas, o kai reikalinga apdaila rankomis – iki poros savaičių.

Taigi, sumuojant, vėliavos gamyba užtrunka nuo savaitės iki kelių mėnesių.

Kodėl verta turėti vėliavą?

Mes gaminame vėliavas miestų ir miestelių savivaldybėms, gaisrininkams, kariuomenės vienetams, policijai ar asociacijoms. Išsiuvinėtomis vėliavomis didžiuojasi skautų organizacijos, klubai ir kitos veiklos. Mūsų užsakovai:
• įvairios įmonės, kurios vėliavose nori matyti logotipą, įmonės šūkį;
• karinės ir tautinės įstaigos, kurios vėliavas naudoja oficialioms valstybinėms ceremonijoms;
• universitetai, fakultetai, mokyklos ir kitos įstaigos, kurios vėliavomis puošia reprezentacines patalpas, eksponuoja jas per šventes;
• šeimos norinčios atkurti giminės vėliavas su istorine atributika, simboliais, herbais ir t.t.
• sporto klubai, federacijos ir palaikymo komandos;
• bažnytines regalijas ir religinę atributiką gaminančios įmonės;
• folkloriniai ansambliai ir t.t.

Kokia vėliavos gamybos kaina?

Vėliavų gamybos kainas deriname individualiai. Jos priklauso nuo paveikslo sudėtingumo, vėliavos dydžio, termino, naudojamų medžiagų bei papildomų aksesuarų.

Užsakydami siuvinėtą vėliavą įvertinkite ne tik meninį, bet ir investicinį aspektą. Nauja, kokybiška ir dailiai išsiuvinėta vėliava puikus palikimas ateities kartoms, daugybę metų reprezentuos įmonę ar organizaciją.

 

 

Pasitarkime – margi@dygsniai.lt      +370 640 29090

Kuriame vėliavų dizainą

Parenkame aksesuarus tobulam užbaigimui

Ypatingas dėmesys detalėms

Taupesnis sprendimas-didelių plotų dengimas audinio aplikacija